Find Your Tribe
Kasdien dirbu su moterimis vadovėmis. Kartu ne tik tobuliname anglų kalbą, bet ir aptariame pagrindinius iššūkius, galimus jų sprendimų būdus, žiūrime vaizdo medžiagą anglų kalba, ją aptariame. Nors kiekviena klientė yra unikali, pastebiu, kad profesiniai, komunikacijos iššūkiai gana panašūs. Taip kilo mintis apie lyderių klubą - suburti ir moderuoti poros valandų susitikimus moterims lyderėms anglų kalba.
Kodėl angliškai?
1 Yra atlikta tyrimų apie kalbos poveikį mūsų minčių raiškai ir mąstymui. Kai vartojame ne gimtąją kalbą, mūsų smegenys mąsto abstrakčiau, mažiau linksta į emocijas, yra racionalesnės. Manau, tai yra puikus argumentas profesinius dalykus aptarinėti anglų kalba.
2 Dažna studentė kreipiasi dėl baimės kalbėti angliškai nepaisant (dažniausiai) puikių įgūdžių. Kodėl net turėdamos pakankamą bagažą save nuvertiname? Apie tai kalbamės ir šiame klube. Savęs nuvertinimas (angl. Impostor syndrome) veikloje yra būdingesnis moterims nei vyrams, o šie susitikimai orientuoti į savivertės atkūrimą. Tai pravers ne tik kalbant angliškai, bet ir komunikuojant profesinėje aplinkoje.
3. Anglų kalba yra tikras gausos šaltinis informacijos prasme. Naujausi straipsniai, knygos, podcast'ai apie tai, kaip veikia mūsų smegenys, kai galime padėti sau, kad būtume ne tik efektyvios, bet ir mėgautumės procesu - temų ir šaltinių daug, bet klube jūs gaunate susistemintą medžiagą, ką klausyti, skaityti ir kokie klausimai gali būti aptariami per ateinantį susitikimą.
Kodėl lyderių klubas?
1. Lyderis arba vadovas - žmogus, kuris prisiima atsakomybę ir nuolat priima sprendimus. Komandoje ne visada pavyksta sukurti palankią supratingą atmosferą, todėl kartais lyderis gali pasijusti vienišas. Daugiau nei pusė Harvard Business Review apklaustų vadovų atsakė, kad jaučiasi vieniši, ypač - moterys. Metas rasti bendraminčių!
2. Darbe įprasta džiaugtis sėkme. Tačiau kasdienybėje, valdant procesus ir projektus, nesėkmės yra neišvengiamos. Kita Harvard apklausa rodo, kad kalbėdamos apie nesėkmes galime tapti sėkmingesnės. Lyderių klube mokomės konstruktyviai analizuoti situacijas, kurios kelia mums nerimą.
3. Būti lydere moterimi yra iššūkis, nes vis dar gyvename visuomenėje, kurioje ryškios patriarchalinės normos. Tokie terminai kaip glass ceiling (liet. stiklinės lubos, nematomi nerašyti barjerai karjeroje, su kuriais susiduria moterys ir kitos mažumų grupės) ir jų aktualumas rodo, kad subtiliame lygmenyje moterys vis dar turi "save įrodyti", pakovoti už save, drįsti būti moteriška ir autentiška lydere. Tikėtina, kad išgirdusios kitų moterų mintis rasite atramą ir palaikymą bei galėsite veikti drąsiau ten, kur esate.
Pirmasis klubo susitikimas: rugsėjo 28 d. šešdadienį 10.00 - 12.30 val.
Kada? kartą per mėnesį
Kaina: Narystės kaina - 55 Eur/mėnesiui arba 450 Eur 9 mėnesiams. Į tai įeina:
- 2,5 val online grupinis susitikimas (max. 4 dalyvės)
- susisteminta medžiaga anglų kalba būsimai diskusijai ir naudingos nuorodos (pdf failas, vizualus estetinis pateikimas, interaktyvios nuorodos)
- ištraukos iš knygų anglų kalba ir pavyzdžiai, kaip mokytis bei tobulėti pasitelkiant knygą - viskas anglų kalba, pdf faile. Rugsėjo mėnesio knyga: Michelle Obama Becoming
Pirmojo susitikimo tema yra Impostor syndrome.
Netinka laikas ar formatas? Susitikime asmeninėse sesijose